Dubaj z polskim przewodnikiem - wycieczka prywatna

Odkryj Dubaju podczas prywatnej wycieczki i rozpocznij Twoją przygodę od wizyty w Dubai Mall - centrum handlowym z jego słynnym akwarium i ponad 1200 sklepami. Podziwiaj Dubaj z ulokowanej na 124 lub 148 piętrze platformy widokowej (opcja dodatkowa) najwyższego budynku świata - Burj Khalifa.

Dla kontrastu przespaceruj się po przepełnionym zapachami przypraw i lśniącym od wyrobów ze złota tradycyjnym targowisku „Gold & Spice Souk” i sprawdź swój talent do targowania. Zatrzymaj się na zdjęcie przed luksusowym hotelem Burj Al Arab i podziwiaj "Wenecję Dubaju" - luksusowy Madinat Souk. Odwiedź wyspę palmową Jumeirah i zatrzymaj się przed hotelem Atlantis, drugim ze słynnych hotelowych symboli Dubaju. Spacer w dzielnicy Dubai Marina gwarantuje piękne widoki na skyline Dubaju. Wczesnym wieczorem pokaz tańczących fontann zakończy Twój pełen wrażeń dzień. Must do!

W celu dokonania rezerwacji przejdź na stopovertrips.com, naszą główną stronę firmową. Przedtem zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wycieczki

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA
Facebook Twitter Google+ Pinterest