Dubaj z polskim przewodnikiem - wycieczka w małej grupie

Odkryj magiczny Dubaju w jeden dzień i rozpocznij przygodę od wizyty na 124 piętrze platformy widokowej najwyższego budynku świata - Burj Khalifa!

Wejście do tej słynnej budowli znajduje się w równie słynnym centrum handlowym - Dubai Mall z jego przepięknym akwarium i ponad 1200 sklepami. Dla kontrastu przespaceruj się po przepełnionym zapachami przypraw i lśniącym od wyrobów ze złota tradycyjnym targowisku „Gold & Spice Souk” i sprawdź swój talent do targowania.

Zatrzymaj się na zdjęcie przed 7* hotelem Burj Al Arab i podziwiaj "Wenecję Dubaju" – czyli luksusowy bazar - Madinat Souk. Odwiedź wyspę palmową Jumeirah i zatrzymaj się przed hotelem Atlantis, drugim ze słynnych hotelowych symboli Dubaju. Spacer w dzielnicy Dubai Marina gwarantuje piękne widoki na skyline Dubaju. Wczesnym wieczorem pokaz tańczących fontann przed Bur Khalifa zakończy Twój pełen wrażeń dzień. Nie przegap!

W celu dokonania rezerwacji przejdź na stopovertrips.com, naszą główną stronę firmową. Przedtem zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wycieczki

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA
Facebook Twitter Google+ Pinterest