Abu Dhabi z polskim przewodnikiem - wycieczka prywatna

Odkryj stolicę Zjednoczonych Emiratów i przeżyj jedyne w swoim rodzaju spotkanie tradycji z nowoczesnością. 

Mimo licznych osiągnięć współczesności Abu Dhabi oferuje wiele fascynujących tradycyjnych atrakcji.

Odwiedź ósmy pod względem wielkości meczet świata, Wielki Meczet Szejka Zayeda z jego wysadzanymi kryształkami Svarovskiego żyrandolami i największym utkanym ręcznie dywanem świata. Zapraszamy na lokalny targ daktyli oraz na przejażdżkę wzdłuż nadbrzeżnej promenady „Corniche” usłanej drapaczami chmur, na końcu której znajduje się hotel Emirates Palace, najbardziej luksusowy hotel świata.

Na wyspie Yas zatrzymamy się przy Torze Formuły 1 oraz Parku Ferrari World, największym na świecie tematycznym parku rozrywki, częściowo pod zadaszeniem w kształcie charakterystycznego logo Ferrari (w trakcie tej wycieczki oferujemy tylko przystanek na zdjęcie w części ogólnodostępnej lub za dopłatą wizytę w parku). Jako opcję dodatkową proponujemy zwiedzanie muzeum Louvre Abu Dhabi otwartego na wyspie Saadiyat (Wyspie Szczęścia) w listopadzie 2017 roku.

Abu Dhabi oferuje coś dla każdego, z pewnością również dla Ciebie!

W celu dokonania rezerwacji przejdź na stopovertrips.com, naszą główną stronę firmową. Przedtem zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wycieczki

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA
Facebook Twitter Google+ Pinterest