Bilety do parków rozrywki - Dubai Parks

Spędź dzień pełen wrażeń w nowych parkach rozrywki, w Dubai Parks!

Kompleks obejmuje trzy parki tematyczne i park wodny, które dostarczą niezapomnianych przeżyć dla całej twojej rodziny. Motiongate Park, Bollywood Park, Legoland Dubai Park i Legoland Water Park oferują 100 niesamowitych przejażdżek i atrakcji – zarówno krytych, jak i na świeżym powietrzu – zapewniających moc zabawy dla dzieci i osób młodych duchem. Odwiedź jeden z 4 parków, 2 parki lub wszystkie parki wykupując 2-dniowy bilet. Rozrywka dla całej rodziny gwarantowana! 

Motiongate - to największy inspirowany filmami Hollywood park tematyczny w regionie, który powołuje do życia dzieła trzech legendarnych studiów filmowych: Columbia Pictures, DreamWorks Animation i Lionsgate. Kultowe filmy, takie jak "Smerfy", "Shrek", "Jak wytresować smoka" czy "Igrzyska śmierci", zostały zamienione w kolejki górskie, zapierające dech w piersiach przejażdżki oraz inne atrakcje. To nie wszystko: możesz poczuć się jak pogromca duchów, polecieć na Madagaskar i nauczyć się kilku ruchów tanecznych od zespołu Step Up – a wszystko to w jednym miejscu. Na dodatek w Studio Central odwiedzający mają możliwość wejścia za kulisy i zobaczenia, jak w rzeczywistości powstaje film.

Bollywood Park - poznaj więcej interaktywnych atrakcji i multimedialnych spektakli teatralnych w Bollywood Parks Dubai — pierwszym tego rodzaju parku na świecie. Fani mogą spędzać czas, korzystając z licznych atrakcji nawiązujących do najpopularniejszych celebrytach Bollywood, gwiazd krykieta i piosenkarzy.

Legoland Dubai & Legoland Water Park - dwa parki połączyły siły i stworzyły niezwykły świat dla rodzin i dzieci od 2 do 12 roku życia. Skorzystaj z pełnych przygód atrakcji i kolejek górskich Legoland Dubai. Buduj samochody i tory wyścigowe z Lego cars, konkurując z przyjaciółmi i rodziną lub przejdź na wyższy poziom i twórz roboty w Lego Mindstorms. Wspaniała rozrywka i możliwość nauki czeka także w Lego city, gdzie dzieci mogą np. zostać strażakiem lub zdobyć kwalifikacje kierowcy. Oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić fabrykę i zobaczyć, jak powstają klocki Lego oraz wybrać się do Minilandu, w którym dzieci czują się jak olbrzymy!

W celu dokonania rezerwacji przejdź na stopovertrips.com, naszą główną stronę firmową. Przedtem zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wycieczki

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA
Facebook Twitter Google+ Pinterest